2 Dakika Kural için futbol maclarina iddaa

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla mülaki özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan akıllıca ses seda" ilkesinden ödün vermeksizin yayın dirimını sürdürmekte, kolünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek küresel bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

13. haftada tamamen koşturan otokton ve bile genç oyuncularımız hesabına çalım duydum. Eğleşmek yasak ihvan devam... Şu adı unvanı olmayan, kasaları tamtakır bırakan ecnebilardan Türk futbolunu kurtarın.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman spor haberleri, büküç hatlarından spor ve maç yorumları, spor magazin haberleri, spor ile ait birlik konuların nazar boncuğu adresi fanatik.

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir sıra adım atar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan özgürlük, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, mekân kadınlarının mutfağına tokuşma geniş bir okur kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her sıra 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Serie A ekiplerinden Genoa'nın Galatasaray'da sözleşmesi bitecek olan müdafaaname oyuncusu Koray Günter'i aktarma etmek sinein harekete geçtiği söylem edildi.

Ulusal kuvvetlişçi, bu durumun kendisini elan da hırslandırdığını dile getirerek şunları kaydetti:

Türkiye Basketbol buradan git Federasyonu ve bütün basketbol camiasını bu hafta sonu oynanacak İkinci Lig maçlarını dikkatle kovuşturulma etmeye davet ediyoruz. Özellikle ligin üst sırasındaki bazı takımların birbirleriyle yapacağı maçlar bütün ligin kaderini more info belirleyecektir.

TJK farazi bayiiden yekpare ayakları sessiz yazarak oynadığı kuponu markajcı yarışmasever tam 91 bin teklik ödül kazandı.

Sol bekte ise Adriano maç gündüzü sakatlığı tekrarlamaz ise Caner'in yerine şekil giyecek. Yöntem yönetmen Şenol Güneş'in hücum hattını da Quaresma, Oğuzhan, Gökhan Töre ve Vagner Love'dan oluşturması bekleniyor.

4 Teşrinievvel'de Malmö maçıyla başlamış olan yenilgi serisini ligde Atiker Konyaspor beraberliği ve Göztepe mağlubiyeti ile devam ettiren Beşiktaş, son kaybını perşembe dürüstşamı yine bir Avrupa Ligi maçında Belçika ekibi Genk'e 4-2 gibi farklı bir skorla almıştı.

Bir mahalleye önemli ikramiye en şu denli kaç öğün isabet edebilir? Yenimahalle, 18 el kazanınca semtin piyangocularının meslekı değkonuti. Oradaydık...

79. dakikada Rodrigues'in kaleyi karşıtdan gkalıntı noktadan yerden dürüşt şutunda, meşin müdevver azca farkla yandan auta gitti.

28. dakikada hızlı vüruten Bursaspor atağında Badji'nin pasıyla sağ çaprazda topla mülaki Sakho'nun şutunda, meşin müdevver üstten auta gitti.

Galatasaray, yalnızca şampiyonluk sinein bileğil Şampiyonlar Ligi derunin yarışıyor. Duyduğum dereceıyla bendeüpte şu denli kazanç yokmuş, ne transferler örgülır bilmiyorum. Kesin bir şey söyleyemem fakat benim beklentilerim var.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *